Захід матиме назву “Ungvar Coffee Festival” та запланований на 28-29 травня. Фестиваль буде проходити упродовж двох днів у найбільш історичному центрі міста – Совиному гнізді.

 

Організатори обіцяють багато цікавих заходів: це і кавовий батл-змагання з приготування кавових напоїв, презентація кавової мапи Ужгорода, кавова виставка продукції супутніх товарів. У кофі-батлі буде окрема номінація для любителів, тому змагатимуться не тільки професіонали, але й любителі. Буде ще багато сюрпризів. Увечері — кавова вечірка».

фестиваль кави 4За словами організаторів, кавове фестивальне дійство буде тривати цілий день. Заплановано кавові екскурсії, а також презентація Кавової мапи, за якою проходитиме кавовий квест. Багато цікавинок готують організатори також для дітей. Зокрема, організація «Фортеця» запланувала творчий куточок для дітей, де вони займатимуться малюванням, візьмуть участь у цікавих атракціях, поки батьки будуть насолоджуватися дегустацією різних кавових напоїв. Будуть пательні, де гості фестивалю зможуть самі обсмажувати зелені кавові зерна, і пройти шлях від початку процесу до насолоди від випитої чашки кави.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *