В Ужгороді під час цвітіння сакури проходить Міжнародний музично-творчий фестиваль Сакура Фест. У ці дні засаджені сакурами вулиці Довженка і Ракоці, а також прилегла до набережної площа Пушкіна, які іноді називають Сакурова алея, перетворюються в фантастичний райський сад. Зазвичай пік цвітіння припадає на початок травневих свят. У минулому році сакура в Ужгороді розцвіла трохи раніше звичайного. Якщо весна 2016 року видасться ранньою і теплою, то і в цьому році цвітіння можна очікувати вже в середині квітня.Sakura fest Uzhgorod

Цвітіння сакури в Ужгороді – це унікальна можливість побачити, як гілки дерев покривають пишні шапки рожевих квітів, які розповсюджують приємний аромат і створюють неповторну атмосферу. Практично в один і той же час з сакурами в Ужгороді цвітуть фіолетові, білі і рожеві магнолії, також відомі своїм неповторним ароматом.

У програму свята входить проведення виставки-ярмарку, виступи дитячих творчих студій, захоплюючі спортивні змагання, заходи присвячені Всесвітньому дню книги і багато іншого.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *